O firmie

Capital LBH Capital LBH jest znaną w Polsce firmą handlową z długą tradycją w branży mięsnej. Reprezentujemy dużą grupę producentów zajmujących się produkcją i rozbiorem mięsa wieprzowego, wołowego oraz wszystkich rodzajów drobiu.
Od 1995 roku firma ma siedzibę w Lublinie w największym mieście wschodniej Polski. Możecie Państwo zweryfikować informacje o naszej firmie w wywiadowniach gospodarczych Euler Hermes, Coface Poland oraz w wielu dużych zakładach z branży mięsnej.
Zajmujemy się dystrybucją surowców mięsnych w Polsce, mamy kontakty z wieloma firmami z Unii Europejskiej a także reszty świata .Od 2001 roku prowadzimy serwis internetowy dla branży mięsnej - www.gieldahandlowa.pl.
Nasze przedsiębiorstwo było laureatem konkursu "Gazela Biznesu" 2005 (6-te miejsce w województwie lubelskim, 256 miejsce w Polsce.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ton najwyższej jakości surowca wyprodukowanego zgodnie z najwyższymi wymogami UE, w tym HACCP, ISO, GMO.
Poszukujemy rzetelnych i stałych odbiorców ale i także solidnych dostawców, gdyż możemy zapewnić regularny zbyt na wiele artykułów mięsnych.
Capital - Lubelskie Biuro Handlowe
Tel.: +48 081 4444 524